Ctverecek  Michal Vejskal - aranže
Michal Vejskal je studentem dirigování na Konzervatoři
a VOŠ Jaroslava Ježka, kde v letech 2004 – 2010 absolvoval také skladbu. Jako pianista působí v kapelách Hi-fi, Buster Nixon, The End of Colours, Alice Bauer Trio, Christmast Brass Band nebo Big Band Trumpets. Od roku 2008 působí jako stálý pianista v pražském Neratovickém Big bandu. V divadelním světě má hudební zkušenosti
z divadla Minor a divadla Na Vinohradech, kde dodnes působí. Hudebně se realizuje také v projektech „Rockové opery“ (Antigona, Oidipus Tyranus a Bardo Thodol).
V roce 2009 založil svou autorskou kapelu Rotengam Group, kde uplatňuje především své zkušenosti z oblasti jazzové hudby. Jako hudební skladatel a aranžér spolupracuje např. s dirigentem Lukášem Prchalem, hudebníkem Petrem Wajsarem, uskupením Rock Chamber Orchestra a zpěvačkou Zdeňkou Trvalcovou. Díky své hudební a kompoziční všestrannosti může jeho tvorba sledovat různé projekty rozdílných stylů – od tvorby pro kapely až po symfonická díla, v roce 2010 byla např. uskutečněna premiéra jeho symfonické
skladby Pryskyřice.
michal_vejskal.jpg
Ctverecek  Pavel Batěk – zpěv

Herec, hudebník a zpěvák. Absolvent Divadelní akademii múzických umění v Praze v ročníku Evy Salzmannové a Borise Rösnera.Už ve II. ročníku vysokoškolského studia začal hostovat na scéně prestižního Divadla na Vinohradech v Praze. Ještě před závěrečnými zkouškami na DAMU se právě v Divadle na Vinohradech stal členem souboru. Na vinohradských prknechse nedávno představil v titulní roli Büchnerova dramatu Vojcek. Za ztvárnění Vojcka si vysloužil nominaci na Cenu Thálie. Pavla Baťka mohli diváci vidět mimo domovské scény také na Letních Shakespearovských hrách, na prknech smíchovského Švandova divadla, Divadla v Dlouhé  v divadle Ungelt a na televizních obrazovkách, kde se začal objevovat v rozličných reklamách nebo v televizních seriálech. Pavel vystupuje také na postu zpěváka v kapale The End of Coulours (The Doors revival).
pavel-batek.jpg
Ctverecek  Barbora Plachá – harfa
 
Věnuje se hudbě od raného dětství.  Je absolventkou Pražské konzervatoře v harfové třídě prof. Jany Bouškové. Barbora byla sólistkou na mnoha českých i zahraničních festivalech, je laureátkou mnoha harfových soutěží, např. 2. místo na meninár. interpretační soutěži „Carl Ditters von Dittersdorf“ ve Vidnavě, bronzová plaketa na mezinár. harfové soutěži ve Slovinsku (Velenje) ad a koncertuje pravidelně po celé Evropě (Belgie, Francie, Německo, Norsko ad.). Roku 2011 absolvovala na Royal Conservatory of Brussels v harfové třídě prof. Jany Bouškové. Dále Barbora absolvovala studium v Paříži u prof. Isabelle Perrin, u které nyní pokračuje v magisterském studiu na Norwegian Academy of Music v Oslo. Během svého studijního pobytu v Bruselu působila také jako harfistka pro Českou ambasádu, Evropskou Unii v Bruselu a měla také příležistost zastupovat ČR na koncertě pořádaném pro královskou rodinu krále Alberta II. Jako jediná harfistka v České republice, hraje na Modrou harfu firmy Les harpes Camac.
barbora-placha.jpg
Ctverecek  Tomáš Kůgel – klarinet
 
Hudbě se věnuje od dětství. Na klarinet začal hrát v roce 1998 na ZUŠ v Domažlicích u prof. Vlastimila Konrádyho. V roce 2004 přijali na Pražskou konzervatoř do klarinetové třídy prof. Milana Poláka a Ludmily Peterkové, u které absolvoval v roce 2010. Od října roku 2010 započal studium na JAMU v Brně u prof. Milana Poláka a Víta Spilky. Tomáš je laureátem mnoha klarinetových soutěží - v roce 2006 a 2009 získal dvě druhá místa v Soutěži konzervatoří v Ostravě a v roce 2008 získal první místo a cenu absolutního vítěze soutěže komorních souborů Karla Ditterse z Dittersdorfu ve Vidnavě s klarinetovým kvartetem „Petit Quatuor“. Od roku 2011 pravidelně účinkuje společně s  Filipem Cílem  v pořadu České Televize Studio kamarád a to jako herec a muzikant. Je členem kapely Rotengam Group, Domažlické Dudácké Muziky a Christmas Brassbandu.
tomas-kugel.jpg
Ctverecek  Petr Šťastný – kytara
 
Vystudoval gymnázium v Kutné Hoře. Na kytaru začal hrát v šesti letech na tamní ZUŠ ve třídě prof. Jaroslava Škopka. Je laureátem mnoha kytarových soutěží - v  roce 1999 se poprve zúčastnil Národní kytarové soutěže ZUŠ v první kategorii a postoupil až do celostátního kola, kde získal čestné uznání. Jeho posledním soutěžním úspěchem je třetí místo v ústředním kole Národní kytarové soutěže v Mikulově 2005. V roce 2013 úspěšně absolvoval Ježkovu konzervatoř v Praze. Hru na klasickou kytaru studoval u prof. Jaromíry Ježkové a prof. Lubomíra Kočvary. Na populární scéně působí například v kapele Olgy Lounové, Davida Deyla nebo Adama Mišíka.
petr-stastny.jpg
O projektu     |     Koncerty     |     Umělci     |     Audio/Video     |     Fotogalerie     |     Kontakt 
facebook